Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl

pijany żyd Kukiz Paweł nieuczciwie udaje Jana Pawła 2 młodego

Rzycie bez Boga zato pełne zmazy i z Borzkami nałuczyo hańby i niehodzenia do Kościoła. Ojcze Świenty kturyś jest w niebie bonć wola twoja ale nie jesteś godzien rzebyś przyszed domnie ale powiem tylko słowo to będzie naprawiona kusza twoja. Pozdrawiam młodego Wikarego z Giżycka, bo to to jest jak młody Bug. Aneczka
Dodane: 2016-01-03 15:18:41
Bezpośredni link
0.00
0Liczba komentarzy
1671Liczba odsłon
Komentarze
Dodawanie komentarzy dostępne po zalogowaniu: lub zarejestruj się

Brak komentarzy

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.